وب سایت آگهی و نیازمندی های حوزه بازی های رایانه ای
search
قوانین و مقررات همکاری در فروش

پذیرش قوانین

لطفا قبل از استفاده از سایت بازی یاب شرایط و قوانین استفاده از سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش‌های این وب سایت به منزله پذیرش این توافق نامه است. همچنین بازی یاب حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را برای خود محفوظ می‌دارد، بنابرین کاربران وظیفه دارند که برای اطلاع از تغییرات در این سند به آن سر بزنند.

 

این قوانین و توافق نامه مربوط به بخش فروش با همکاری سایت می باشد,و کاربران محترم موظفند تمامی بندهای این قوانین را به دقت مورد مطالعه قرار دهند,بدیهیست عواقب هر گونه عدم اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد.

 

تعریف واژگان:

 • منظور از سایت، وب سایت, ما، بازی یاب و baziyab وب سایت baziyab.org می‌باشد.
 • منظور از شما، کاربر و کاربران هر شخصی می باشد که به هر شکلی از خدمات این وب سایت استفاده کند.
 • منظور از خریدار، سفارش دهنده، درخواست کننده شخصی است که درخواست خرید هر اگهی را به هر شکلی می دهد.
 • منظور از فروشنده،شخصی است اگهی خود را در سایت انتشار داده است و به هر شکل قصد فروش آگهی خود را دارد.
 • منظور از پروژه,متن آگهی فروشنده می باشد,که میتواند آگهی فروش اکانت,بازی,اکانت بازی های اندروید,یا هر چیزی برای فروش باشد.

شرایط توافق‌نامه:

 

 1. بازی یاب حق تایید، رد ویا تغییر هر درخواست، پیشنهاد و یا هر اطلاعات ارسالی دیگر به سایت را برای خود محفوظ می‌دارد.
 2. بخش فروش با همکاری سایت فقط برای فروش موارد مجازی,از قبیل اکانت,اکانت بازی های اندروید,کارت شارژ,گیفت کارت و هر چیزی که قابلیت فروش مجازی در حیطه بازی های رایانه ای را دارد,می باشد,و فروش کنسول,بازی های دیسکی و هر چیز واقعی,باید حضورا توسط خریدار و فروشنده مورد معامله قرار گیرد.
 3. بازی یاب به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده فعالیت می‌نماید و در بهترین حالت همواره سعی در تسهیل کردن انجام معاملات و ایجاد رضایتمندی دوطرفه میان هر دو طرف را دارد، بنابرین خریدار و فروشنده توافق می‌کنند که درصورت پیشامدن هرگونه اختلاف، مرجع اولیه‌ی حل اختلاف تیم داوری بازی یاب باشد. داوری طی ساعات و روزهای کاری انجام می پذیرد. در مواردی که تیم داوری بازی یاب به دلایلی شامل و نه محدود به پیچیدگی های فنی و غیر فنی، احتمال عدم توانایی در حفظ حقوق طرفین را بدهد می تواند از انجام داوری خوداری نموده و طرفین را به مراجع قضایی قانونی و رسمی هدایت کند تا ایشان نسبت به حل اختلاف اقدام کند.

  تبصره:

  کاربران بازی یاب می پذیرند که در صورت بروز هرگونه اختلاف با بازی یاب ، مرجع صالح رسیدگی کننده به اختلافات، مراجع ذی صلاح واقع در شهر کرمان بوده و کاربران حق پیگیری در مراجع قضایی دیگر را از خود سلب می نمایند. آدرس استقرار دفتر اصلی بازی یاب مطابق با اطلاعات مندرج در نماد اعتماد الکترونیکی است.

 4. هدف بازی یاب تسهیل معاملات مالی در حیطه خرید و فروش در حیطه بازی های رایانه ای از طریق خرید و فروش اگهی های کاربران می‌باشد و بنابرین هر ارسالی که شامل چیزی مغایر با این هدف باشد حذف می‌شود و حساب کاربری ارسال کننده برای همیشه بسته می‌شود. این ارسال ها می‌تواند شامل و نه محدود به این موارد باشد؛ درخواست هایی شامل خرید و فروش اکانت پلی استیشن,ایکس باکس و رایانه های شخصی,خرید و فروش اکانت بازی های اندروید,خرید و فروش گیفت کارت و یا هر چیزی که در حیطه بازی های رایانه ای باشد و همچنین امکان خرید و فروش آن به طور مجازی میسر باشد.
 5. تمامی معاملات انجام شده در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.
 6. برای حفاظت و اعاده حقوق قانونی خریداران و فروشندگان، تمامی کاربران بازی یاب باید حداقل 18 سال سن داشته باشند، افرادی که این شرط را ندارند اجازه استفاده از خدمات این سایت را ندارند.
 7. تمامی خدمات بازی یاب با شرایط موجود می‌باشد و هیچ ضمانتی برای کارایی، سازگاری و قابلیت‌ فروش (دیگر و ضمانت ها) وجود ندارد.
 8. تعهدات شما: شما در هنگام استفاده از این وب سایت موافقت می‌نمایید که اعمال زیر را انجام ندهید:
  • جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از این سایت.
  • ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز ، توهین آمیز، افترا آميز، موهن‌ و یا هرچیز قابل اعتراض.
  • ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا دیگر کامپوننت های مضر/مخرب.
  • ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی ایجاد کننده آن را زیر پا گذارد.
  • ارسال یا انتقال هر اطلاعاتی که قوانین سایت و توافق نامه را زیر پا بگذارد.
 9. هزینه‌ی استفاده از خدمات بازی یاب مطابق اطلاعات مندرج در صفحه هزینه‌ی خدمات است.
 10. مگر در مواردی که برای آگهی خدمات ارزش افزوده انتخاب شود و یا فروشنده نسبت به پذیرش پیشنهاد خریداران اقدام نکند.
 11. هزینه استفاده از قسمت فروش با همکاری بازی یاب,مطابق جدول تعرفه های خرید و فروش با همکاری سایت در بخش هزینه خدمات قابل مشاهده است.
 12. درحال حاضر مالیات بر ارزش افزوده به خدمات سایت تعلق نمی گیرد.
 13. خریدار پس از تایید درخواست خرید خود توسط فروشنده, می‌بایست وجه آگهی را در سایت گروگذاری نماید، این مبلغ تا زمان اتمام کار توسط فروشنده و تایید آن توسط خریدار به فروشنده پرداخت نخواهد شد. فروشنده تا قبل از انجام گروگذاری کار را آغاز نخواهد کرد.
 14. خریدار موظف است پس از اعلام پایان کار توسط فروشنده نسبت به تایید یا اعمال نظر برای تغییرات حداکثر در مدت 72 ساعت اقدام نماید، بدیهی است در صورت عدم پاسخ گویی خریدار در این مدت با درخواست فروشنده بازی یاب حق دارد کار فروشنده را پذیرفته شده در نظر گیرد و رأسا وجه گروگذاری شده را آزاد نماید.
   

  تبصره:

  خریدار می تواند مدت زمان مورد نیاز برای تایید کار پس از اعلام اتمام کار توسط فروشنده را، در متن درخواست نوشته و یا با فروشنده برسر آن به توافق برسد.

 15. کاربران می توانند جهت دریافت موجوی خود (موجودی حاصل از فروش آگهی خود و درخواست استرداد وجه خریداران) از بخش گزارش مالی اقدام نمایند.
 16. برای دریافت موجودی هیچ حداقل موجودی وجود ندارد.
 17. واریز مبالغ دریافتی فروشنده و وجوه مسترد شده خریدار از طریق حواله پایا انجام می گردد. واریز ها حداکثر تا دو روز کاری پس از ثبت درخواست واریز انجام می شود.
 18. متن آگهی در حکم قرارداد می باشد، بنابراین ارسال پیشنهاد خرید توسط خریدار به منزله پذیرش قرارداد است، همچنین توافقات انجام شده در بخش مبادله پیام سایت به عنوان متمم بر قرارداد خرید می باشند. اما توافقات انجام شده خارج از بخش تبادل پیام سایت مانند ایمیل، تلفن و غیره به دلیل قابلیت جعل ساده در هنگام درخواست داوری به هیچ عنوان قابل استناد نیستند.
 19. معیار داوری ها بر اساس متن پیام هایی است که خریدار و فروشنده به هم ارسال می کنند,و مسئولیت هر گونه قرارداد و یا ارسال پیغام در خارج از سایت بر عهده دو طرف بوده,و عواقب ناشی از ان متوجه وب سایت نخواهد بود.
 20. فروشنده متعهد می شود در صورتی که پیشنهاد خریدار را بپذیرد، محصول آگهی شده را به صورت خواسته شده به انجام برساند و در صورت عدم انجام صحیح به دلیل کم‌کاری فروشنده، وی متعهد به جبران خسارت وارده به سایت می باشد این خسارت شامل و نه محدود به موارد زیر است:
  • کارمزد پرداخت الکترونیکی، در صورتی که خریدار وجه را از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کرده باشد.
  • کارمزد سایت
  تشخیص علت عدم انجام صحیح کار بر عهده بازی یاب و بر اساس مستندات موجود در بخش تبادل پیام است.
 21. تبادل اطلاعات تماس مابین خریدار و فروشنده در بازی یاب ممنوع است. خریدار و فروشنده متعهد می شوند که اطلاعات تماس خود را در اختیار طرف مقابل قرار ندهند و تمام توافقات خود را از طریق بخش تبادل پیام سایت انجام دهند، بدیهی است در صورت مشاهده ارسال پیشنهاد برای توافق خارج از سایت و یا ارسال اطلاعات تماس قبل از انجام گروگذاری و در حین انجام کار به هر شکل و در هر شرایطی، بازی یاب حق دارد حساب کاربری شخص متخلف را مسدود نماید.
   

  توجه:

  برداشتن محدودیت کاربران خاطی با نظر بازی یاب صورت گرفته و ممکن است مشمول پرداخت جریمه ی نقدی گردد.


 22. در صورت مشاهده تبادل اطلاعات تماس داوری می تواند با استناد به همین تخلف و بدون بررسی سایر ادله رای خود را صادر کند. تصمیم گیری در این خصوص به عهده داور است.

  توجه:

  تمامی پروژه ها منتهی به گروگذاری می شوند,و اگر در طی فرایند داوری مشخص گردد که طرفین پروژه اقدام به تبادل اطلاعات تماس کرده است مشمول کسر پورسانت بازی یاب خواهند شد.

 23. ممکن است فروشنده، از روی حسن نیت، برای پروژه‌ای پیشنهاد ارسال نماید اما پس از پذیرفته شدن پیشنهادش و انجام گروگذاری متوجه شود که به دلیلی قادر به انجام پروژه نیست به عنوان مثال دادن هر چیز اضافه ای بر اصل اگهی، در این شرایط فروشنده تا 24 ساعت بعد از انجام گروگذاری مهلت دارد انصراف خود را از انجام پروژه به خریدار (در سایت) و به بازی یاب اعلام نماید، سپس بازی یاب با مستند کردن این مورد در حساب فروشنده و خریدار و بدون در نظر گرفتن امتیاز منفی لغو گروگذاری را انجام خواهد داد. لازم به ذکر است فروشنده باید دلیل قانع کننده ای برای این درخواست داشته باشد و تشخیص این موضوع بر عهده بازی یاب است.
 24. در صورت عدم انجام صحیح کار توسط فروشنده,وجه گروگذاری شده داخل سایت بلوکه می شود,و در صف انتظار برای بررسی توسط هیئت داوری خواهد ماند.و تکلیف وجه گروگذاری شده توسط هیئت داوری مشخص خواهد شد.
 25. خریدار پس از انجام گروگذاری پروژه تنها با ثبت درخواست داوری می‌تواند نسبت به لغو پروژه اقدام کند. بدیهی است در صورتی که مجری بخش‌هایی از پروژه را به انجام رسانده باشد وجه مربوط به این بخش‌ها قابل استرداد نخواهد بود.
  هزینه غیرقابل استرداد اول بصورت توافقی توسط طرفین محاسبه می‌گردد و در صورت عدم توانایی طرفین توسط بازی یاب مشخص می‌گردد.
 26. خریدار موظف است در صورت وجود محدودیت زمان برای قیمت پیشنهادی خود این مورد را به صورت واضح و روشن در متن پیشنهاد خود ذکر نماید، البته در صورت گذشت بیش از یک ماه از زمان ارائه پیشنهاد خریدار باید قبل از پذیرش پیشنهاد و گروگذاری وجه از مجری در مورد قیمت تاییدیه بگیرد.
 27. قيمتي که درزمان قطعي شدن سفارش مشتري درسايت منظورگرديده است معتبر می‌باشد.
 28. داشتن همزمان چند حساب کاربری برای یک شخص حقیقی یا حقوقی در بازی یاب ممنوع است و بر همین اساس حساب کاربر متخلف مسدود خواهد شد.

 

 

بازدید : 379
بروزرسانی :

وبسایت آگهی و نیازمندی بازی یاب

phone_in_talk۰۹۳۷۷۹۰۵۵۹۸

phone_in_talk۰۹۱۳۷۵۹۲۵۹۵

location_onکرمان ، الله اباد,خیابان بعثت کوچه 7 بعد از سه راهی اول درب نهم سمت راست

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ میباشد