خانه / اخبار گیمینگ / اخبار ایکس باکس / جزئیات تمامی ۴ DLC عنوان Battlefield 1 رونمایی شد

جزئیات تمامی ۴ DLC عنوان Battlefield 1 رونمایی شد

Battlefield 1

با توجه به نزدیک شدن به انتشار اولین بسته الحاقی بازی بتلفیلد ۱ (Battlefield 1)با عنوان “They Shall Not Pass” (آنها نباید عبور کنند) که در ماه مارچ عرضه می شود,استدیو DICE صاحب بازی بتلفید ۱ جزئیات اولیه این بسته را انتشار کرد:

?گسترش دهنده They Shall Not Pass:

شما در یکی از وحشی ترین ارتش های دوران جنگ حهانی اول قرار دارید :”فرانسه” در اطراف کوره Verdun شروع به مبارزه کنید و به دِل قلعه de Vaux هجوم ببرید,جایی که در راهروهای پر از گاز آن,جنگی وحشیانه میان تمامی ارتش ها رخ می دهد,از طرفی دیگر در به واسطه تانک های فرانسوی در نقش قسمتی از عملیات حمله به رودخانه Aisne شرکت کنید.

?گسترش دهنده In the Name of the Tsar:

اینبار شما روسی هستید و در خط مقدم جنگ جهانی اول قرار دارید,با سواره نظامان افسانه ای در طی حمله ی Brusilov به سمت Galisia سواری کنید.به عنوان قسمتی از درگیری های یورش Albion درون جزیره ای یخبندان و سرد شرکت داشته و در دره ای پُر از برف به پذیرایی از خائنان Lupkow بپردازید.

?گسترش دهنده Turning Tides:
در جنگ های دوزیستی (زمینی و دریایی) سهیم شوید. بر روی کشتی های جنگی سوار و به واسطه اسلحه های ویرنگرشان در نبردهای تاکتیکیِ دریایی شرکت کنید. به درجه استادی در نبردهایی بوسیله بالون های کلاس ساحلی بین زمین و آسمان و دریا دست یابید. در روزهایی ابتدایی یورش Gallipoli به مبارزه در طوفان ساحلی و شرکت داشتن در حمله بوسیله نیروهای Zeebrugge مشغول بگردید.

?گسترش دهنده Apocalypse:
آماده ی ورود باشید!ورود به دل آخرالزمان.بالاترین سطوح جنگ های ننگین جنگ جهانی اول منتظر شماست. بوسیله سلاح های وحشی و بی رحم که از دِل ناامیدی پدید آمده اند زمین را به بی رحمی و با تلخی تسخیر کنید. تابحال این کابوس های ترسناک جنگ اینقدر به شما نزدیک نبوده اند،شما این احساس را دارید که به تدریج به جهنم وارد میشوید!

با این حال پس از انتشار چنین جزییاتی از بسته های الحاقی بتلفید ۱ به نظر میرسد که استدیو به دنبال پاسخ صریحی به مخاطبان و جامعه این سری عنوان است. مخصوصا که اگر در بسته الحاقی دوم توانایی استفاده از Tsar Tank را بیابیم از این وسیله میتوان در بسیاری از نقشه های بازی به خوبی استفاده کرد.
در انتها لازم به ذکر است که خریداران نسخه Premium Pass عنوان مذکور میتوانند ۲ هفته زودتر از بقیه به این بسته های الحاقی دست پیدا کنند.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 4٫00 از5)
Loading...
کانال تلگرامی بازی یاب

درباره ی mohamada

همچنین ببینید

تماشا کنید | دموی قابل بازی عنوان NBA 2K18 منتشر شد

  در فاصله دو هفته به انتشار بازی NBA 2K18 ، به تازگی یک دموی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *